Депутат міськради звернувся до прокурора, аби той перевірив хто керує містом

Автор: Вадим Войтик

05 Nov, 2014 11:49

Поділитись публікацією
Депутат міськради звернувся до прокурора, аби той перевірив хто керує містом

Депутат Івано-Франківської міської ради Михайло Сеньків звернувся до прокурора міста Василя Никифорука за оцінкою фактів, озвучених 4 листопада на сесії ради. Про це йдеться в депутатському зверненні, яке є в розпорядженні “Галки”. 

Читайте також: За два місяці вже кілька випадків: на міському кладовищі з пам'ятника вкрали плиту (ФОТО)

Подаємо текст звернення.

Прокурору міста Івано-Франківська п. Василеві Никифоруку

Депутатське звернення

На сесії Івано-Франківської міської ради 4 листопада депутат Василь Бойчук озвучив запит. У тексті запиту, зокрема, говориться, що «містом керують бандити та корупціонери». При цьому серед інших прізвищ згадується депутат міської ради Михайло Сеньків. Прошу Вас провести перевірку викладених фактів та з’ясувати про причетність депутата Михайла Сеньківа до проявів бандитизму та корупції у міській раді відповідно до інформації, наданої депутатом Василем Бойчуком.

Відповідь на звернення, прошу надіслати в кімнату депутата каб. 401 виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 21 у встановлений законодавством термін.

З повагою, депутат Івано-Франківської міської ради Михайло Сеньків

Як раніше повідомляли ЗМІ, у запиті депутата Бойчука йшлося про рішення виконкому, за яким згідно з «Програмою облаштування зупинок громадського транспорту міста Івано-Франківська на 2013-2015 роки» передбачалося встановлення сучасних зупинкових комплексів.

Дозвіл на це отримали кілька підприємців та підприємств. Однак вже перша спроба встановлення закінчилась скандалом і подальшим демонтажем. На думку депутата Бойчука це і є свідченням того, що «містом керують бандити та корупціонери».

запит сеньківа