Депутат обласної ради покидає “ВОЛЮ” через незгоду з діями нардепа Дерев’янка і колег по фракції (ФОТОФАКТ)

Автор: Турій Роман

04 Лис, 2016 21:20

Поділитись публікацією
Депутат обласної ради покидає “ВОЛЮ” через незгоду з діями нардепа Дерев’янка і колег по фракції (ФОТОФАКТ)

Калушанин Михайло Якимчук повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook, що виходить з партії “ВОЛЯ”.

“Причиною мого виходу є незгода з позицією та діями керівництва партії “Воля” та безпідставних необґрунтованих звинувачень на мою адресу зі сторони керівництва партії. Ціла низка корисних ініціатив та звернень щодо фінансування об’єктів соціально культурного призначення, відверто блокується керівництвом фракції”, – пише Якимчук.

Також він висловив свою принципову незгоду щодо подання законопроекту 5318, внесений лідером партії Юрієм Дерев’янко, що призвів до критики громадськості та Європейської комісії та також ставить під загрозу прийняття безвізового режиму між Україною та європейськими країнами.

“Запевняю своїх виборців, що надалі працюватиму на благо округу та громади у складі Івано – Франківської облради, так як в депутати я йшов служити громаді. Як завжди казали мені батьки: “Синку ,будь чесним перед самим собою і перед своїми дітьми”. Я обіцяю вам, мої виборці, що я цього дотримуюся . І додам ще – буду чесним і перед вами”, – додав депутат.

Натомість у коментарі до допису, лідер “ВОЛІ” в обласній раді Ольга Галабала навела свою версію подій.

Фракція прийняла рішення зупинити в ній твоє членство ще 4 дні тому, про що було публічно оголошено на зустрічі в Верхній. Через порушення фракційної дисципліни, діяльність всупереч позиції партії і наявності зауважень як до депутата, які висловлювалися з сторони Верхнянської ОТГ.

якимчук