Депутат обласної ради судитиме футбольні матчі першої ліги Чемпіонату України

Автор: Турій Роман

29 Jan, 2016 11:30

Поділитись публікацією
Депутат обласної ради судитиме футбольні матчі першої ліги Чемпіонату України

Депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Дебенко стане рефері футбольних матчів першої ліги Чемпіонату України.

Про це Дебенко повідомляє на своїй сторінці в мережі Фейсбук:

Друзі, багато з Вас знає, що окрім професійної діяльності, моє життя, дякуючи покійному батьку, сповнене ще одною пристрастю – футболом. Втім, мало кому відомо про хобі, яке, де-факто, стало ще однією професією. Принаймні таке враження складається, коли хтось із знайомих у розмові робить дещо здивований погляд, дізнаючись, що я футбольний арбітр.

Справа ця, на перший погляд, можливо, і не з найблагородніших, сповнена різного роду стереотипів і т.д., втім гідна, потребує постійної фізичної підготовки та вдосконалення. Всі ми любимо цю гру, приємно, коли після фінального свистка або ще краще через день-другий, спілкуючись з гравцями, представниками команд, у вас нормальні стосунки, і не менш приємно прогресувати в чисто професійному плані…

Вже весною отримаю шанс проводити матчі першої ліги Чемпіонату України з футболу серед професійних команд, то ж дуже сподіваюсь виправдати карт-бланш і не підвести. Вірю, що з Божою допомогою це під силу!

Цього ж щиро бажаю друзям, кожен з яких ще більш достойний, а також сподіваюсь, що вже незабаром в Івано-Франківськ повернеться професійний футбол.

Окремо дякую своїм наставникам, федерації та всьому комітету арбітрів – попереду нові виклики)”.