Депутат обласної ради виступає за передачу Бурштинської ТЕС у комунальну власність

Автор: Людмила Баран

20 Лип, 2014 13:25

Поділитись публікацією
Депутат обласної ради виступає за передачу Бурштинської ТЕС у комунальну власність

Юрій Романюк стверджує, що обласна рада має передати теплову електростанцію у місті Бурштин Івано-Франківської області у комунальну власність.

Читайте також: У ПНУ посвятили дві тисячі першокурсників... онлайн

“Івано-Франківська обласна рада має негайно ухвалити рішення щодо передачі у комунальну власність області Бурштинської ТЕЦ, гроші від продажу генерованої нею електроенергії йшли на фінансування сепаратизму, федералізму та війни на Донбасі проти Прикарпатців, 15-ть з яких віддали своє життя за цілісність України”, – написав на своїй сторінці у Фейсбуці депутат обласної ради Юрій Романюк.

Як відомо, Бурштинська ТЕС входить до складу ВАТ “Західенерго”, акції якого належать компанії Ріната Ахметова ДТЕК.

Романюк заявляє, що всі гроші від продажу електроенергії тепер на 100% мають йти в область, на відродження занедбаної всіма урядами інфраструктури Прикарпаття.

Також депутат виступає проти відбудови Донбасу за рахунок всієї України загалом і Галичини зокрема. Він висловлює думку, що представники великого бізнесу Донбасу мають відбудувати його, сплативши всі податки у бюджет. В той час уряд повинен відродити інші регіони, які не фінансувалися за роки незалежності.

“Я хочу, аби уряд віддав належне Галичині, завдяки якій пробудилася і повстала вся Україна на Майдані 2013/14 років, яка віддала життя своїх найкращих синів у жертовне гирло боротьби на Майдані з “Небесної сотні”, а зараз віддає їхні життя у боротьбі проти Путіна на Донбасі!”, – пише Юрій Романюк, –  “Я хочу, аби уряд більше переймався зараз відсутністю асфальту на дорогах Галичини, відсутністю бюджетного фінансування на капітальне будівництво соціально-економічної сфери Галичини, брався за інфраструктурні перетворення, розвиток туризму та залучення міжнародних інвестицій, створення нових 100 тисяч робочих місць в Галичині, до кінця цього року!”

Теги: