Депутат-регіонал не виконує судові рішення!?

Автор: Турій Роман

07 Oct, 2014 13:39

Депутат-регіонал не виконує судові рішення!?

Прокуратура Тисменицького району відкрила кримінальне провадження за фактом умисного невиконання судових рішень, що набрали законної сили.

Читайте також: "Аргументи Халаменди – фейк, далекий від юриспруденції", - заява "Марксмен Компані" (ВІДЕО)

Мова йде про судові рішення від 2012 року, винесеними за позовом прокурора Тисменицького району. Цими рішеннями депутата Івано-Франківської міськради Ігоря Халаменду, більш знаного в народі як «Бура», Феміда зобов’язала звільнити незаконно зайняті земельні ділянки та повернути їх за належністю, у користування постійному лісокористувачеві державному підприємству «Івано-Франківське лісове господарство».

Самовільно ним були зайняті близько 2,2 гектарів землі, на території Рибненської сільради, у тому числі понад 2,1 гектари землі природно-заповідного фонду та 6 сотих лісового фонду.

У зв’язку із невиконанням судових рішень в добровільному порядку, стягувач в особі ДП «Івано-Франківське лісове господарство», подало до державної виконавчої служби виконавчий документ, на підставі якого з метою примусового виконання в червні минулого року у ДВС відкрито виконавче провадження.

«До цього часу відповідачем судове рішення не виконано, жодних дій, спрямованих на повернення земельних ділянок боржником не здійснено, ні в добровільному ні в примусовому порядку. Державний виконавець згідно з наданими законом повноваженнями не забезпечив виконання судових рішень. Тож прокуратурою розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.382 Кримінального кодексу України», – повідомила «Галці» прокурор Тисменицького району Ганна Вороняк.

Порушнику може загрожувати штраф у розмірі від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ж позбавлення волі на строк до трьох років.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry