Депутат Соловей просить мера розказати про його відкати

Автор: Вадим Войтик

07 Sep, 2014 18:00

Поділитись публікацією
Депутат Соловей просить мера розказати про його відкати

Депутат міської ради Юрій Соловей звернувся до міського голови Віктора Анушкевичуса з переліком звинувачень щодо неналежного використання бюджетних коштів та невмілого господарювання. Оскільки, на думку депутата, саме мер міста відповідальний за всі процеси, які в місті відбуваються. 

Читайте також: На Пасічній роками анонсували будівництво пожежного депо. Насправді там буде новобудова, – розслідування Галки

Про це екс-керівник міського УДАРу заявив під час останньої сесії міської ради.

“Що стосується баєк і басен, які ви вмієте розказувати мешканцям міста починаючи з минулих виборів, коли ви розказали людям, що я нібито набрав кредитів, – звернувся до мера депутат, – то ви би краще, Віктор Андрюсович, розказали, по яких цінах ваша фірма продає банякиі фарбу в бюджетні заклади міста Івано-Франківська. Скільки ви берете відкатів і за які ділянки в місті Івано-Франківську за останні вісім років”.

Також депутата зацікавило скільки бюджетних коштів пішло на санаційні установки та на геоінформаційну систему. “Дісталося” міському голові і за дороги:

“Ви би краще розказали, як ви зруйнували вулицю Набережну, вулицю Дудеєва, Промислову і так далі”, – порадив Анушкевичусу Юрій Соловей.

Відповідні заяви депутат виголосив у відповідь на доручення голови міським виконавчим структурам щодо можливого скасування давнішнього рішення міської ради про виділення Юрію Солов’ю земельної ділянки біля міського озера.

Як вже повідомляла “Галка”, у підсумку Соловей та Анушкевичус домовились зустрітися в суді.