Депутати міської ради виключили з порядку денного більшість земельних питань

Автор: Людмила Баран

14 Aug, 2014 16:35

Поділитись публікацією
Депутати міської ради виключили з порядку денного більшість земельних питань

Крім питання щодо забудови біля міського озера, на сесії міської ради 14 серпня проголосували за те, щоб відкласти й інші сумнівні питання.

Депутати перенесли розгляд проекту “Планувальна організація та уточнення позицій генерального плану щодо меж і функціонального використання території в межах вулиць Ленкавського – Гурика – Південний бульвар – міське озеро в Івано-Франківську”.  Проект виключили з порядку денного через протест мешканців проти забудови у рекреаційній частині міста.

Перенесли  розгляд питання щодо будівництва придорожнього сервісу вздовж вулиці Івасюка, в межах ТЦ “Епіцентр”до існуючої АЗС.  Підставою виключити його з порядку денного стало те, що розташований неподалік дачний кооператив не надав свого дозволу. З порядку денного виключили проект рішення Про надання дозволу на розробку детального плану на вулиці Ленкавського, 34.

 На засіданні звучала критика самої процедури отримання дозволу на розробку генеральних планів і процедура спочатку проводити громадські слухання, а вже потім виносити такі рішення на розгляд сесії, щоб не спричиняти скандалів у суспільстві.