Депутати міськради перейменували “МІУК” на “Теплий дім” (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

27 Гру, 2019 11:20

Депутати міськради перейменували “МІУК” на “Теплий дім” (ФОТО)

Івано-Франківська міська рада погодила перейменувати КП “МІУК” на КП “Теплий дім”.

Про це йшлося 27 грудня на засіданні позачергової сесії франківської міськради, інформує “Галка”.

Депутати міськради вирішили перейменувати комунальне підприємство Івано-Франківської міської ради “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” на комунальне підприємство “Теплий дім” Івано-Франківської міської ради.

“Підприємство створене для здійснення господарської, інвестиційної та управлінської діяльності, спрямованої на задоволення потреб територіальної громади міста Івано-Франківська, а також наймачів, орендарів та власників житлових та нежитлових приміщень (співвласників багатоквартирних будинків), в частині забезпечення сталого та енергоефективного функціонування житлового фонду, надання житлово-комунальних послуг, обслуговування переданих на баланс об’єктів благоустрою, а також обслуговування фізичних та юридичних осіб незалежно від форм власності з питань їх інформаційно-аналітичного та консультаційного забезпечення, здійснення іншої господарської діяльності з метою отримання прибутку”, – йдеться в статуті КП “Теплий дім”.

Статутний капітал підприємства – 170 мільйонів гривень.

“Сьогодні існує позитивна програма Уряду, і ми подали заявку на участь в програмі енергоефективності. Уряд попросив нас визначити для цього підприємство, і я думаю назва “Теплий дім” могла би гарно відповідати програмі енергозбереження. Хочу також, щоб разом із перейменуванням, змінилася риторика підприємства, робота з людьми. Організація має стати більш прозорою та доступною для містян”, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Детальніше з проєктом рішення та статутом КП “Теплий дім” можна ознайомитися за посиланням.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry