Депутати обласної ради обирають двох членів до комісії при управлінні Нацполіції

Автор: Людмила Баран

26 Тра, 2016 15:04

Поділитись публікацією
Депутати обласної ради обирають двох членів до комісії при управлінні Нацполіції

На сесії обласної ради 26 травня розглянули питання «Про обрання представників до складу поліцейської комісії головного управління Національної поліції в області».

Василь Гладій, заступник голови обласної ради повідомив, що депутатська комісія з питань законності з 11 кандидатур рекомендувала чотирьох. Це – депутат Тарас Виноградник та три кандидатури для рейтингового голосування: представник ГО «Поступовий гурт франківців» Віталій Костишин, член «Народної Самооборони» Богдан Мойсишин та Ігор Синяк з ГС «Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО».

Депутати поцікавилися, чому окремо висунули Тараса Виноградника. Він сказав, що сам не висовував свою кандидатуру, висунула фракція, підтримали члени комісії, які є представниками різних фракцій.

Педставниця «Волі» Ольга Галабала сказала, що критеріями відбору до поліцейської комісії є участь в подіях Майдану, в АТО та працевлаштування. Також вона вважає, що комісія обрала чотири кандидатури з 11-ти непрозоро.

Найбільшу підтримку отримав Ігор Синяк.

Другого члена поліцейської комісії вирішили обрати таємним голосуванням. Оголосили перерву на півгодини, що підготувати бюлетені.