Депутати облради незадоволені розподілом грошей на фінансування спорту

Автор: Турій Роман

17 Лют, 2020 14:54

Депутати облради незадоволені розподілом грошей на фінансування спорту

В Івано-Франкіській обласній раді обговорили розподіл коштів у сфері спорту, але не всі депутати погодилися з діючими пріоритетами.

Читайте також: ""Пласт" не стільки потребує грошової підтримки, а хоче визнання від держави", - Сич про звернення до Зеленського

Про це йшлося 17 лютого на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, інформує «Галка».

На порядку денному розглягули питання про погодження календарного плану заходів цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки та розподілу видатків на фінансову підтримку громадських організації.

Під час обговорення депутат Василь Попович звернув увагу, що деякі види спорту отримують набагато меншу кількість коштів, ніж інші. Зокрема його обурило, що на шаховий спорт на рік виділили лише 10 тисяч гривень, коли певний волейбольний клуб «Покуття» отримує 600 тисяч гривень.

Начальник управління спорту Орест Оклієвич пояснив, що олімпійські види спорту отримують більше фінансування, а шахи – не олімпійський вид спорту.

«При наступному розподілі коштів врахуємо це. Буде закладено більше коштів», – сказав Оклієвич.

Щодо волейболу він пояснив, що команда отримає більше фінансування, бо виходить у Вищу лігу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...