Депутати від Укропу вимагали звіту ЄРЦ за використані кошти

Автор: Вадим Войтик

22 Гру, 2015 13:57

Поділитись публікацією
Депутати від Укропу вимагали звіту ЄРЦ за використані кошти

Як повідомляла “Галка” раніше, голова фракції “УКРОП” Володимир Олійник запропонував заслухати звіт КП “ЄРЦ” на сесії, а тоді приймати рішення про його реорганізацію. У ЄРЦ депутату нагадали, що це єдине підприємство яке регулярно і найдетальніше публічно звітується. 

Читайте також: Експерти розповіли, чому вже кілька років унікальний Чорний ліс не може стати нацпарком (ФОТО)

З відповідною заявою депутат виступив під час сесії міської ради.  Як повідомляли деякі ЗМІ, міськрада Івано-Франківська планує подвоїти статутний капітал реформованого “ЄРЦ”.

Натомість депутати відмовилися включити до порядку денного питання фінансового аудити КП “ЄРЦ” та звіту його керівника (цю пропозицію підтримали тільки 11 обранців).

У свою чергу на прохання “Галки” в комунальному підприємстві “Єдиний розрахунковий центр” нагадали, що ЄРЦ – єдине з міських КП, що регулярно та публічно звітується. Всі звіти, в тому числі фінансові, щопівроку розглядаються на засіданні виконавчого комітету та розміщені у вільному доступі на сайті Домівка та міськради.

Водночас у підприємстві звертають увагу засобів масової інформації та депутатів щодо поточного розміру статутного фонду, який, як відомо, є джерелом співфінансування виконання ремонтних робіт житлового фонду та не використовується на потреби самого ЄРЦ.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців статутний капітал ЄРЦ наразі складає 50 млн. грн.