Дерев’яне різьблення коломийського військового продали на аукціоні за 50 тисяч гривень (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

12 Чер, 2024 13:10

Поділитись публікацією
Дерев’яне різьблення коломийського військового продали на аукціоні за 50 тисяч гривень (ВІДЕО)

Дерев’яне різьблення військового з Коломиї продали на аукціоні за 50 000 гривень. Ці гроші, та ще додавши 10 тисяч, передали підрозділу, де несе службу захисник.

Про це пише Галка з посиланням на НТК.

Роман Янко став на захист країни у 2014 році. Коломиянин відомий мистець – займається різьбою по дереву, а також виготовляє паливні палети. Він – один із 30 переможців конкурсу від українського ветеранського фонду, який отримав фінансування на розширення власного бізнесу.  Його різьблення, завжди бажані лоти на аукціонах, розповів один з організаторів благодійного заходу, який нещодавно відбувся у Коломиї, Любомир Глушков.

 “Під час аукціону дві свої роботи виставив наш воїн, Роман Янко.Він постійно бере участь в таких аукціонах.І ці роботи були продані на аукціоні за 50 тисяч гривень.Ми пообіцяли, що кошти від цих лотів ми спрямуємо на військову частину, де Роман служить.Ми вирішили до тих коштів, які вилучили за лоти, це 50 тисяч, додати ще 10 тисяч. Ці гроші ми через фонд передаємо на потреби військової частини”, – каже Любомир Глушков.

Читайте також: У Коломиї за виручені на аукціону гроші придбали 10 дронів для “Едельвейсів” (ВІДЕО)