Держаудитслужба вирішила перевірити успіх новоствореної підприємиці, яка уклала з мерією Франківська мільйонні угоди (ОНОВЛЕНО)

Автор: Вадим Войтик

15 Січ, 2024 10:10

Поділитись публікацією
Держаудитслужба вирішила перевірити успіх новоствореної підприємиці, яка уклала з мерією Франківська мільйонні угоди (ОНОВЛЕНО)

Південний офіс Держаудитслужби України вирішив розпочати процедуру закупівлі зупинок громадського транспорту, які провело Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради.

Про це йдеться у наказі №5 від 11.01.2024, який є в розпорядженні “Галки”. 

Як писала “Галка”, у травні управління транспорту уклала договір на встановлення п’яти автобусних зупинок в Івано-Франківську, Драгомирчанах, Микитинцях та Угорниках з підприємицею Ілоною Ковальчук. Отриманий тоді підряд на 1 465 000 гривень став для неї першим досвідом у підприємництві, адже ФОП Ілона Ковальчук зареєструвалася 29 березня 2023.

За даними NGL.media 30-річна Ілона Ковальчук є уродженкою Калуша, проте вищу освіту здобула у російському Санкт-Петербурзі, там і почала кар’єру маркетолога. Кілька років тому вона повернулася і влаштувалася на роботу до однієї з найбільших будівельних компаній Івано-Франківська. 

У травні журналістам не вдалося з’ясувати у працівників міського управління транспорту за якими критеріями обирали підрядника.

Натомість відтоді новостворена підприємиця уклала зі згаданим управлінням та департаментом благоустрою Івано-Франківська вже вісім договорів на загальну суму 3 940 257 грн, всі – на безальтернативній основі. 

Останнім з них, на суму 1 497 000 грн, щодо встановлення п’яти зупинок громадського транспорту і зацікавилася Держаудитслужба. Аудитори поставили зокрема наступне питання:

Яким чином та за якими критеріями здійснено оцінку можливих потенційних виконавців робіт, що є предметом закупівлі, та вибрано для їх виконання саме фізичну особу-підприємця Ковальчук Ілона Сергіївна, з якою укладений договір від 27.12.2023 № 121 без використання електронної системи закупівель?

Відповіді чиновників наразі немає.

ОНОВЛЕНО.

17 січня управління транспорту опублікувало додаткову угоду, датовану ще 28 грудня минулого року про те, що згаданий нами останній договір було через день після укладання розірвано. 

По Договору N121 від 27.12.2023 р. роботи не розпочиналися. Фінансових зобов’язань по даному договору немає“, – прозвітували чиновники мерії.

 

Читайте також: Франківська мерія віддала 1,4 млн грн за встановлення зупинок новоствореному ФОПу без досвіду