“Держава повинна підтримувати малий та середній бізнес, особливо в час пандемії”, – Едуард Прощук

Автор: Єва Жасминова

25 Кві, 2020 15:08

“Держава повинна підтримувати малий та середній бізнес, особливо в час пандемії”, – Едуард Прощук

16 квітня, народні депутати Сергій Лабазюк, Едуард Прощук Ігор Молоток та Роберт Горват зареєстрували законопроект щодо тимчасового звільнення ФОП першої і другої груп від сплати єдиного податку у зв’язку з пандемією COVID-19.

Законопроект передбачає, що підприємці першої і другої груп звільняються від сплати єдиного податку впродовж березня-травня 2020, якщо вони не використовують працю найманих осіб.

«У співавторстві з депутатами зареєстрували законопроект, який передбачає тимчасове звільнення ФОП першої і другої груп від сплати єдиного податку. Такий тимчасовий захід послабить навантаження на підприємців та допоможе відновити діяльність бізнесу після карантину.
Розробляючи законопроект, зважали на потреби ФОП та ситуацію на місцях. Тому пропонуємо компенсувати цю втрату з державного, а не місцевих бюджетів. Вважаємо, реально розподілити видатки країни таким чином, щоб закрити цю статтю для бізнесу, підприємства яких зараз змушені простоювати», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Едуард Прощук додав, що держава повинна підтримувати малий та середній бізнес, особливо в час пандемії. Та не можна допустити втрату робочих місць приватних підприємців, щоб після карантину не створювати їх з нуля. Це зайві витрати ресурсів людей та держави, яких можна уникнути.
Ознайомитись із законопроектом можна тут https://bit.ly/3eN6nSZ

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...