Десятеро дітей, загиблих учасників АТО, оздоровляться в Угорщині

Автор: Турій Роман

04 Aug, 2014 14:43

Поділитись публікацією
Десятеро дітей, загиблих учасників АТО, оздоровляться в Угорщині

Діти з Івано-Франківської, Хмельницької, Київської та Львівської областей, чиї батьки загинули під час подій на Майдані у Києві та у ході АТО на Сході України, вирушили минулої суботи на відпочинок до Угорщини.

У програмі поїздки – дводенне перебування у Будапешті з відвідуванням визначних історичних і культурних місць угорської столиці та оздоровлення на курортах на озері Балатон. Повернуться  діти  додому 12 серпня. Ініціатором поїздки виступило Почесне консульство Угорщини в м.Івано-Франківську, яке допомогло виготовити проїзні документи для дітей та відкрити візи. До організації поїздки долучились також благодійники-підприємці, державні та громадські організації, зокрема інспекція Держархбудконтролю в Івано-Франківській області.

-Трудовий колектив нашої установи  не залишився осторонь даної проблеми,- зазначив у розмові виконувач обов`язків начальника інспекції Держархбудконтролю на Прикарпатті Тарас Рибак. – Аби полегшити біль родин, ми вирішили профінансувати вартість перевезення дітей до озера Балатон  та їхнє повернення на рідну землю.

Усі витрати щодо перебування дітей на території Угорщини  взяла на себе тамтешня українська  діаспора сусідньої  країни.