Десятки фільмів, виставки та концерт відомого піаніста. Чим дивуватиме франківців тиждень польського кіно

Автор: Костинюк Олександр

02 Лис, 2019 10:41

Десятки фільмів, виставки та концерт відомого піаніста. Чим дивуватиме франківців тиждень польського кіно

З 8 по 14 листопада в Івано-Франківську пройде восьмий Перегляд сучасного польського кіно “Під Високим Замком”.

8 Перегляд є продовженням проєкту, який презентує сучасний доробок польського кінематографа. Головною метою Перегляду є промоція польського кіномистецтва та забезпечення умов для ближчого контакту з польським кінематографом. Ще одна важлива мета – піднесення, особливо в молодого покоління, загального рівня знань про культурну спадщину Польщі, а також історію та сучасні суспільні проблеми західного сусіда України.

У своєму зверненні до глядачів, Організаційний комітет 8 Перегляду, зазначив: “Програму зустрічей із сучасною польською кінематографією ми творимо з думкою про те, щоб полегшити прийняття рішення щодо походу в кінотеатр. Цікаві фільми та символічна ціна квитка – це добрі аргументи. А хто з нами від початку, той знає, що з широкого спектру фільмів кожен із наших гостей вибере те, що його найбільш цікавить. Завдяки перегляду “Під Високим Замком” дуже легко поміняти зручні власні чотири стіни на зручні крісла та неповторну атмосферу темного кінозалу”.

Франківці матимуть змогу побачити фільми “Кур’єр”, “Планета самотніх 2”, “День шоколаду”, “Забава, забава” та ще майже два десятки інших фільмів. Відвідувачі зможуть відвідати виставку, фортепіанний речиталь польського піаніста, урок історії в кіно.

Ключовим елементом проєкту є ціна квитка у кіно, яка становить 35 гривень. Саме вона є одним з факторів, який значною мірою підвищує зацікавлення некомерційним проєктом, яким є Перегляд. Культурні події високої якості і класу самі притягують увагу глядачів, що підтверджують не тільки приклади багатьох закордонних кінофестивалів, але і сім великих, успішно закінчених етапів Перегляду.

Локації:
• Театр кіно “Люм’єр”, вул. Грушевського, 3
• Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську, вул. Січових Стрільців, 56
• Івано-Франківська обласна філармонія ім. Іри Маланюк, вул. Леся Курбаса, 3
• Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, вул. Шевченка, 57

“Сподіваємося, що наша цьогорічна кінопропозиція виправдає очікування глядачів, а час, проведений у кінозалах та на супроводжуючих заходах 8 Перегляду сучасного польського кіно, стане нагодою принаймні на мить відірватись від щоденних проблем і турбот. Нехай ці листопадові пополудні й вечори, які Ви проведете разом під час 8-го ПСПК “Під Високим Замком” пройдуть для Вас у душевній та теплій атмосфері”, – додають організатори.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry