“Деякі особи піддалися на маніпуляції та хотіли дискредитувати нашу спілку”, – Василь Андріїв

Автор: Костинюк Олександр

16 Sep, 2021 10:59

“Деякі особи піддалися на маніпуляції та хотіли дискредитувати нашу спілку”, – Василь Андріїв

Заступник голови правління Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв зазначив, що “деякі колишні учасники спілки піддалися на маніпуляції та вносять у неї деструктив”.

Читайте також: Минулого року у майже 800 франківців діагностували рак

Нагадаємо, раніше “Галка” писала, що у міській асоціації учасників АТО скандал: Андріїва звинуватили в обмані і узурпації влади.

Василь Андріїв на засіданні чергової сесії франківської міської ради розповів, що окремі особи хотіли дискредитувати Асоціацію, пише “Галка”.

“Нам навіяли думку, щоб ми не проводили марш захисників України в Києві. Але ми провели його з усіма осередками по Україні. Нам нав’язували тезу, що ми маємо заплющити очі на створення консультативної ради при ОДА, до якої мали би входити представники колишньої міліції. На жаль, деякі наші особи, виключені раніше з Асоціації, купилися на такі маніпуляції від деяких чиновників і вносять деструктив. Ми вчора провели збори, на яких “за вухо” вивели цих людей зі спілки. Йдеться про Юрія Качака, Романа Дорожівського. Ми надалі будемо працювати з міською радою – маємо бути підтримкою органів самоврядування, а не протиріччям. Ми розуміємо, що всі наші інтереси можуть не бути враховані, але має бути “золота середина”. Окремі особи хотіли дискредитувати нашу спідку, наших керівників, але треба співпрацювати та одне одного поважати. Ми точно не будемо “ручними””, – наголосив Андріїв.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry