Директора прикарпатського ВНЗ “взяли” на хабарі (ФОТО)

Автор: Турій Роман

09 Гру, 2015 15:19

Директора прикарпатського ВНЗ “взяли” на хабарі (ФОТО)

Директора Прикарпатського юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія” затримали на спробі взяття хабара.

Про це в мережі Фейсбук пише військовий прокурор України Анатолій Матіос:

“Лаконічна довідка військового прокурора Західного регіону:
“09.12.2015 слідчим відділом військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами і спільно з співробітниками ВБКОЗ СБ України у Івано-Франківській області, у рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано факт одержання директором Прикарпатського юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія” неправомірної вигоди (7500 грн. і 300 дол. США) від двох студентів за допуск останніх до складання зимової сесії.

“Хабар” виявлений та вилучений у повному обсязі під час проведення обшуку службового кабінету керівника навчального закладу. На даний час проводяться обшуки у службових приміщеннях Академії та за місцем проживання “учителя” молодих юристів.

Знову вимушений констатувати для всіх критиків- військовим прокурорам вірять оперативники і заявники, ми приймаємо заяви про вимагання хабарів і робимо все згідно Закону.

Сумно і дуже прикро від усвідомлення жахливості “комерційних підходів” таких вчителів до учбового процесу підготовки юристів. Юристів для оновлених структур правоохоронних органів зокрема. Наступний ( так стогне і волає народ) напевно моя Альма-матір-юрфак Чернівецького університету. Горе-наставнику 69 років, викликали швидку допомогу. ( фото з місця події)“.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry