Директори великих підприємств нарікають на необдуману мобілізацію спеціалістів

Автор: Турій Роман

04 Сер, 2015 09:50

Директори великих підприємств нарікають на необдуману мобілізацію спеціалістів

Під час засідання Дорадчої ради при міському голові 3 серпня головною темою зустрічі стала мобілізація на великих підприємствах Івано-Франківська.

Читайте також: Анушкевичус сказав бізнес-активу Франківська, що хоче знову йти в мери - тепер хоче знати їх анонімну думку

Голова Дорадчої ради, директор “Івано-Франківського хлібокомбінату” Світлана Криворучко розповіла “Галці”, що менеджери обурені масовою мобілізацією своїх офіційно оформлених працівників. Кажуть, чоловіки, як правило, є висококласними фахівцями з немалою зарплатою. А це означає, що держава втрачає військовий збір, але головніше – спеціалістів тієї чи іншої галузі.

Мобілізацію проводити треба. Але коли з діючого підприємства забирають працівника з високою зарплатою, навченого… До лютого ми своїм мобілізованим платили зарплату в 35 тисяч гривень щомісяця з свого фонду”

Криворучко пояснює – стратегічно важливі для життєдіяльності суспільства та економіки підприємства мають мати недоторканний кадровий резерв.

Ми маємо забезпечувати армію хлібом — а як, якщо наша професія досі не могла забронювати працівників? У нас 140 чоловіків загалом, то 8 з них служать нині“, – зізнається фахівець.

Такі ж проблеми і аргументи є у фактично кожного великого підприємства Франківська, каже голова Дорадчої ради.

Ситуація дойшла до того, що подекуди чоловіки просто звільняються з хорошої роботи, лиш би не потрапити під мобілізацію.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry