Дітей, постраждалих від вибуху нафтопроводу на Прикарпатті, транспортують на лікування до Львова

Автор: Зелінська Тетяна

02 Oct, 2023 17:20

Поділитись публікацією
Дітей, постраждалих від вибуху нафтопроводу на Прикарпатті, транспортують на лікування до Львова

11-річного хлопця з села Стримба, де сталася аварія на нафтопроводі, транспортують на лікування до опікового центру у Львові. 8-річного хлопчика, після стабілізації його стану, також мають передати львівським медикам.

Про це “Галка” інформує з посиланням на голову Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук.

За словами посадовиці, діти у важкому стані, з численними опіками. Лікарям Івано-Франківської обласної дитячої лікарні вдалося стабілізувати стан старшого хлопчика. Тому його переводять до Львівського опікового центру. Як тільки буде можливість, туди на лікування відправлять і меншого хлопчика.

Родинам постраждалих дітей та дорослим з опіковими травмами, які були госпіталізовані до лікарень, готові виділити допомогу з Івано-Франківського обласного бюджету.

Львівський опіковий центр також готовий прийняти на лікування чоловіка, за життя якого борються медики Івано-Франківської обласної лікарні.

Як писала “Галка”, аварія на нафтопроводі сталася близько 17:00. Прорив супроводжувався пожежею, яка охопила й житловий будинок неподалік.

Внаслідок аварії постраждали дев’ятеро осіб. З них четверо, серед яких двоє дітей, у важкому стані. У найважчому стані – восьмирічний хлопчик. Його тіло уражене опіками на 80%. Ще одному потерпілому – 11 років. Площа опіку 75%.

скриншот на головному фото – з відео “Радіо Свобода”