Діти переселенців без черги потрапили у івано-франківські дитсадки (ФОТО)

Автор: Турій Роман

04 Sep, 2014 15:47

Діти переселенців без черги потрапили у івано-франківські дитсадки (ФОТО)

Сьогодні, 4 вересня, відбулося засідання тимчасової комісії з розгляду питань, які не врегульовані Положенням про порядок загальноміської електронної реєстрації дітей-дошкільнят. На них розглянули 22 заяви сімей-переселенців.

Читайте також: Франківка, яка відстояла 200 балів на ЗНО з англійської, отримає п'ять тисяч гривень від міста

До комісії звернулися батьки, котрі з своїми дітьми приїхали з АР Крим, Донецької та Луганської областей. Вони просили влаштувати їхніх дошкільнят у івано-франківські дитсадки, оминувши електронну чергу.

Однак зважаючи на перевантаженість дитсадків, комісія ще перед розглядом цих заяв прийняла обмеження – можливість першочергового зарахування у ДНЗ давати лише тим переселенцям, чиї батьки працевлаштовані, або ж зареєстровані в міському Центрі зайнятості. про це повідомила начальник управління освіти МВК Наталія Микула. Тож ті заявники, котрі перебувають в декреті, або ж наразі не виявили бажання знайти роботу – своїх дітей у дитсадки не влаштували.

Відтак задовольнила свої прохання лише частина переселенців. Зокрема комісія пішла на зустріч подружжю з Донбасу, чоловік і дружина якого вже працюють на місцевому КП “Електроавтотранс”. Так само пощастило сім’ї з Криму, в якій чоловік займається підприємницькою діяльністю, а дружина – працівник реєстраційної палати.

Фото Юрій Гриньків

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry