Діти в області проходять військово-патріотичний вишкіл за методами УПА та під наглядом силових структур

Автор: Людмила Баран

24 Лип, 2014 13:35

Поділитись публікацією
Діти в області проходять військово-патріотичний вишкіл за методами УПА та під наглядом силових структур

Вже два роки на Прикарпатті діє військово-патріотичний табір  “Карпатський легіон”. Організатори проекту на прес-конференції 24 липня розповіли про його успіхи.

До роботи дитячого табору влітку 2014-ого року долучилися працівники Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Обласного центру медицини катастроф та  Центру зайнятості. Вони влаштовували показові виступи та уроки для дітей, які перебували у “Карпатському легіоні”. Зокрема, навчали прийомів володіння зброєю, правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, надання першої медичної допомоги тощо.

Участь в наметовому таборі взяли вихованці школи бойового гопака та спортивних  секцій. Діти від 4 до 12 років, не лише з Івано-Франківської області, але й з Дніпропетровщини, Полтавщини та інших регіонів приїхали до села Луквиця Богородчанського району. “Карпатський легіон” організовано на місці дислокації пластового табору “Чота крилатих”.

Десять дорослих впродовж 14 днів табору навчали  30-тьох дітей. Для цього використовували методику вишколу ОУН-УПА, яка дає найкращі навички перебування на відкритій місцевості. До виховання долучалися працівники силових структур, що дбають про належний професійний рівень та техніку безпеки.

Діти, які оволоділи основами військової тактики, виконали всі завдання та здали необхідні нормативи отримали як відзнаку зелені берети. Вишкіл “Карпатського легіону” може допомогти  їм у майбутньому продовжити навчання для роботи в органах внутрішніх справ.

Також перебування в таборі допомагає дисциплінувати дітей, що погано поводяться. “Минулого року до табору ми відправили дитину, схильну до девіантної поведінки. Через два тижні її поведінка кардинально змінилася”, – зауважила Алла Лемчак, начальниця підрозділу міліції у справах дітей. Також вона зазначила, що участь в таборі допомагає правоохоронцям підвищити свій імідж.

“Наступного року планується створити на базі “Карпатського легіону” національну військову гру. Зараз спільно з обласною радою відбувається розробка цього проекту”, – повідомив  організатор табору  Сергій Демчук, президент осередку Міжнародної Федерації Бойового Гопака в Івано-Франківській області.