Діток з вадами слуху почали навчати робототехніки і програмування (ФОТО)

Автор: Турій Роман

05 Бер, 2020 20:40

Діток з вадами слуху почали навчати робототехніки і програмування (ФОТО)

Першого березня в “Робоклубі” розпочалось навчання з робототехніки та візуального програмування для дітей з порушеннями слуху в рамках проекту “KidsDO-2”.

”KidsDo-2” є одним із переможців ґрантової програми Urban Space 100. Впродовж жовтня-грудня команда Робоклубу успішно реалізувала першу частину проекту – ”KidsDo”. 12 дітей з порушеннями слуху відвідали безкоштовні інтегровані заняття з робототехніки та візуального програмування на базі конструкторів серії Lego Education

Наразі у приємній та дружній атмосфері вже знайомих між собою дітей з порушеннями слуху, їх батьків та команди “Робоклубу”, розпочався другий етап корисного та важливого 3-місячного навчання.

Ініціатива проекту “KidsDo-2” є цінною для міста, адже надається можливість отримувати знання у корисній сфері тим дітям, в яких до цього такої можливості не було. Також проект підвищує увагу громади до прав кожної дитини мати вільний доступ до технічної освіти, особливо дітей з різними освітніми потребами.

KidsDо-2” реалізується в рамках  ґрантової програми Urban Space 100 та у співпраці з Івано-Франківським Інклюзивно-ресурсним центром.

Навчання відбуватиметься в приміщенні ГО “РобоклубІФ”, що знаходиться в інноваційному центрі Промприлад.Реновація.

 

Для довідки:

Ґрантова програма від Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська.

Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в місті Івано-Франківськ.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...