Діти з Івано-Франківська відвідали український фестиваль у Каннах (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

23 Тра, 2023 10:40

Поділитись публікацією
Діти з Івано-Франківська відвідали український фестиваль у Каннах (ФОТО)

Українська делегація з представників франківських дітей-журналістів побували на важливій для України благодійній події у французьких Каннах.

Наприкінці травня 2023 року в рамках Каннського кінофестивалю відбувся Ukrainian Fashion Film Festival. Серед запрошених гостей заходу — мер Канн Давид Ліснар, принц Монако Альбер II, Аль Пачіно, Шерон Стоун, Джонні Депп, відомий телеведучий і політолог , який десять років свого життя присвятив Україні та боротьбі з російською пропагандою Olivier Vedrine. А також відомий український волонтер Юрій Гордієнко і наш Український Герой, який втратив обидві кінцівки під час бою за волю українського народу — Олександр Терен.

Благодійний вечір UKRAINIAN FASHION FILM FESTIVAL відбувся під патронатом «Державного агенства України з питань кіно» та за сприянням і допомоги в організації «Association France Ukraine – Idées sans frontière Côte d’Azur» (українок Маріі Діамант та Інни Заболотноі).

Саме ці дві патріотки на початку повномасштабного вторгнення сприяли налагодженню зв’язків та персональному прибуттю на Прикарпаття міського Голови Канн Давида Ліснара.

Захід у Каннах відвідали франківки Марта Олішевська , Катерина Іванишин, Соломія Мороз, Єва Сморжанюк, Анна Корнійчук, Вероніка Нікітенко, Юлія Лилик, Софія Віктор, Анастасія Ільчишин і Марися Томашевська.

Там вони долучилися до ознайомлення європейської арт-спільноти, зірок французького спортивного життя, дипломатів, політиків і меценатів з українською культурою , мистецтвом, кухнею і показали унікальність народу України, який зараз потерпає від російського повномасштабного вторгнення на територію України.

У програмі заходу були виступи відомих українських виконавців – Олега Скрипки, Kamaliі, Влада Ситника, Kozakа Siromahy та інших.

Також відбулися покази від Українських Дизайнерів “Apsara” by Psaryova, бренду ALONA CINI, показ дитячої колекції від бренду «By Vel».

“Не можна оминути увагою благодійний аукціон, завдяки якому вдалося зібрати 100 тисяч євро на допомогу Superhumans – всеукраїнському сучасному центру з протезування та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей, модерувала благодійний аукціон Олена Кравець.

Загалом, присутність української делегації на цій події дала змогу зміцнити партнерські відносини між франківською стороною і французькою. А ще більше розповісти європейцям про несправедливість того, що відбувається зараз в Україні. Де щодня російські ракети вбивають українських дітей!”, – розповіла “Галці” Марися Томашевська.