Дитячий клуб Мері Поппінс: найкраще для дошкільнят і малих учнів

Автор: Турій Роман

18 Sep, 2018 17:40

Дитячий клуб Мері Поппінс: найкраще для дошкільнят і малих учнів

Дитячий клуб Мері Поппінс пропонує широкий спектр навчально-розвиткових занять для дітей віком від 2,5 роки.

У клубі застосовуються лише перевірені й реально ефективні програми та методики. Кожне із занять клубу спрямоване на включення уваги, концентрації та аналітичного мислення, а також на розвиток емоційно-вольової сфери, психологічного комфорту та високої стресостійкості. На заняттях діти вчаться самореалізації та самоствердження. Розвиваються в малих соціальних групах, що дає їм можливість зростати суспільно корисними та самореалізованими. Дітей вчать знаходити та аналізувати різну інформацію, швидко запам`ятовувати її та використовувати. Діти швидко та якісно приймають нестандартні рішення, легко та без стресу змінюють сферу діяльності чи локацію, добре адаптуються та проявляють високий рівень емоційного інтелекту, а це — основні характеристики сформованості та цілісності особистості.

Тут працює садок неповного дня. Це чудова можливість не лише соціалізувати малюка, а й комплексно його розвинути. У клубі садочок поділений на дві вікові категорії: 2,5 — 3,5 років та 3,5 — 6 років. Відповідно до віку тут пропонують і різне навчання. Займаються бейбі-фітнесом та груповою пісочною терапією із застосуванням кінетичного піску. Для старшої групи навчально-розвиткове навантаження дещо інше. Дітки навчаються за сучасними програмами загального розвитку, мають заняття з ейдетики та широкого курсу підготовки до школи, що розраховані на безстресовий процес соціалізації дитини.

В обох групах проводяться заняття з англійської мови та творчості з урахуванням всіх вікових особливостей (хореографія, театральна студія та малювання). Відвідуючи садочок «Меррі Поппінс», діти адаптуються до соціального життя, здобувають корисні навички та знання, отримують фізичну підготовку та просто весело проводять час. Такий різносторонній підхід до навчання і розвитку дає можливість дитині відчувати себе значущою особистістю вже з раннього віку та навчає якісно і корисно засвоювати будь-яку інформацію.

До слова, цього року дитячий клуб Мері Поппінс відкриває групу продовженого дня. Тут діти зможуть зробити домашнє завдання під наглядом професійного кваліфікованого педагога, отримати розширену інформацію щодо незрозумілих чи складних шкільних задач, відпочити від напружених шкільних занять і з користю провести час.

Контакти: 0509805084; 0973992355 (вул.Галицька, 98); 0502503657; 0686328265 (вул. Стуса, 5). www.facebook.com/marypoppinsif

www.instagram.com/marypoppinsclub

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry