Дівчина-міліціонерка з Прикарпаття обороняла Маріуполь (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

17 Кві, 2015 14:49

Поділитись публікацією
Дівчина-міліціонерка з Прикарпаття обороняла Маріуполь (ФОТО)

Черговий зведений загін прикарпатської міліції завершив службу в зоні АТО. Вони отримали подяки за службу від Донецької обласної міліції. Особливу вдячність виразили інспекторці патрульної служби Оксані Сидорук.

Читайте також: У двох районах Франківщини представили нових керівників поліції (ФОТО)

“Це боєць за вдачею. Оксана ніколи не жаліється на тяготи служби, навпаки – заради досягнення мети вона готова до будь-яких випробувань, – розповідає командир загону Микола Івоняк. – А мета в нас одна – захищати громадян нашої країни та сприяти налагодженню миру.

На повернення 25-річної  Оксани Сидорук, яка виконує свій службовий обов’язок на сході країни, з нетерпінням чекає 8-річна дочка Вероніка. Про це повідомляє прес-служба УМВС області.

“За час служби в Маріуполі я чула тільки добрі слова на свою адресу. Люди дякували за те, що ми їх бережемо, – зізнається Оксана, – Й ми дуже вдячні маріупольцям за гостинність та тепло”.

Під час служби у Маріуполі Оксана по 12 годин чергувала та ходила в наряди в повній екіпіровці, що важить 24 кг. Вечорами розчулено передивлялася книжку з дитячими малюнками та фрагментами листів, що малеча зі всієї України адресувала бійцям.

“Я не шкодую, що приїхала, – каже Оксана Сидорук, – Я навчилася багато чого нового, потоваришувала з новими людьми, збагатила світогляд. Ми одна країна, й маємо допомагати одне одному”.

Протягом місяця зведений загін забезпечував охорону 10 стратегічних об’єктів в Маріуполі й поблизу міста та здійснював охорону громадського порядку на вулицях.

За участю прикарпатських міліціонерів було розкрито низку майнових та інших кримінальних правопорушень.

Під час патрулювання наряд міліції спільно з бійцями Нацгвардії України затримав 4 зловмисників, які напали на громадянина посеред вулиці, побили та відібрали сумку з особистими речами. За 10 хвилин розбійники були затримані при спробі покинути місто, викрадене майно вилучено та повернуто власникові.

 

Теги: