Дівчина з Івано-Франківська увійшла до 15 обраниць у шоу “Холостяк”

Автор: Турій Роман

10 Бер, 2015 10:10

Поділитись публікацією
Дівчина з Івано-Франківська увійшла до 15 обраниць у шоу “Холостяк”

6 березня глядачі змогли побачити перший випуск нового сезону “Холостяка”. Наприкінці головний герой повинен був відправити додому 10-х дівчат. Франківчанка Анастасія отримала від футболіста Сергія Мельника троянду й залишилась на проекті.

На телеканалі СТБ стартував новий сезон проекту “Холостяк”. П’ятим Холостяком однойменного телепроекту став 26-річний футболіст Сергій Мельник. Для участі у шоу було обрано 25 красунь, серед яких – і 29-річна Настя з  Івано-Франківська. У підсумку першого етапу відбору, франківчанка Настя отримала від Сергія троянду й залишилась на проекті боротися за серце зіркового футболіста.

Пропонуємо переглянути анкету учасниці:

Вік: 29 років.

Знак зодіаку: Близнюки.

Місто: Івано-Франківськ.

Родина: Тато Ігор (56 років) – приватний підприємець (займається дистрибуцією акумуляторів для автомобілів), мати Марія (52 роки) – домогосподарка. Батьки розлучені.

Освіта: Київський національний інститут культури та мистецтв (режисер естради та масових заходів)

Чим займається: безробітна

Хобі: вокал.

Ідеал чоловіка: дівчина вважає, що він повинен бути, у першу чергу, мужнім та шляхетним, з активною життєвою позицією та лідерськими якостями. Анастасія майже 4 роки була одружена, є 6-річна донька Аліса. З чоловіком розійшлася через часті сварки. За словами дівчини, колишній чоловік морально її пригнічував.

Мета у житті: стати самодостатньою особистістю, робити щасливими близьких людей і самій бути щасливою людиною.