Дівчина з Івано-Франківська увійшла до списку кращих молодих поетів України

Автор: Людмила Баран

05 Вер, 2014 17:40

Поділитись публікацією
Дівчина з Івано-Франківська увійшла до списку кращих молодих поетів України

Оголошено список тринадцяти кращих молодих поетів України, серед них – Катерина Танчак з Івано-Франківська .

Серед 147 заявок на конкурс “Молода республіка поетів” журі обрало 13 лауреатів, хоча планувалося 10. Перебір стався через те, що четверо з них набрало однакову кількість балів.

Організатори Міжнародного літературного фестивалю «Форум видавців» опублікували шорт-ліст «Молодої Республіки Поетів». У списку кращих молодих поетів України п’ятеро  представляє Київ, двоє – Полтаву, двоє – Львів, по одному представнику мають Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль і Житомир. Вік учасників не перевищує 25 років.

З Івано-Франківська до фіналу конкурсу потрапила  Катерина Танчак. Тепер вона візьме участь у змаганні  за звання найкращої в  Україні. Це визначиться 13 вересня у Львові під час Форуму видавців.

 «Молода Республіка Поетів» — це літературний проект, що гуртує творчу молодь зі всієї України, надаючи їй унікальну можливість читати власні вірші перед широкою аудиторією і видавати книжки. Конкурс відбувається щороку з 15 червня до закінчення Львівського міжнародного літературного фестивалю, в рамках «Форуму видавців».