Лора Троуер зовсім випадково побачила елегантну білу сукню у вітрині благодійного магазину. Сукня чудово на неї сіла, а коштувала лише 200 доларів, що значно дешевше за сукні у весільних салонах. Тож дівчина без вагань вирішила її придбати, а сюрприз помітила лише на касі.

Наречений Лори саме складав сукню в коробку, коли вони побачили прикріплену до подолу сукні записку. На ній було ім’я та номер попередньої власниці, яка написала: “Я б дуже хотіла побачити фото наступної нареченої, яка одягне цю сукню”, – пише 24 канал

Дівчина знайшла сукню у благодійному магазині / Фото The Sun

Виявилось, що дівчина на ім’я Френ, яка залишила цю милу записку, була також із Лондона. Вона написала таке повідомлення, сподіваючись, що наречена, в руки якої потрапить її весільна сукня, надішле їй кілька світлин зі свого весілля. Тоді Френ була б щаслива, що її сукня знайшла нову гідну власницю для такої радісної події.

Френ не помилилась, адже для Лори ця сукня дійсно стала вбранням її мрії:

Це було перше плаття, яке я поміряла. Я відразу його полюбила, але не думала, що зможу в нього влізти. Проте воно сіло просто ідеально – це було божевілля! – згадує дівчина

Лора зізналась, що ця записка дуже її зворушила і її зробила сукню ще більш особливою.Вона відразу ж написала цій дівчині: “Я не можу повірити, що ви майже подарували мені це неймовірне плаття”. Через рік після покупки, коли нарешті відбулась церемонія, Лора дотримала свого слова і надіслала Френ обіцяні фото зі свого весілля у її сукні, як та й хотіла.

Наречена надіслала фото весілля колишній власниці сукні / Фото The Sun

Вона також відмітила, що ніхто з гостей не міг повірити, що таку чудову сукню можна було знайти у благодійному магазині. Проте для Лори це стало можливістю заощадити кошти, подбати про екологію та ощасливити колишню власницю сукні.

Після свого весілля дівчина також повернула сукню до благодійного магазину, сподіваючись, що добра традиція продовжиться і сукню знайде якась інша наречена.