Дивитися на дистанційне навчання – це просто плакати: франківці закликають депутатів міськради пустити дітей до школи (ФОТО)

Автор: Турій Роман

15 Вер, 2020 10:43

Дивитися на дистанційне навчання – це просто плакати: франківці закликають депутатів міськради пустити дітей до школи (ФОТО)

Відповідні звернення батьки озвучили 15 вересня на засіданні позачергової сесії Івано-Франківської міськради, інформує «Галка».

На порядку денному розглянули питання «Про забезпечення права на освіту на території Івано-Франківської міської територіальної громади».

Перед депутатами виступили голови батьківського самоврядування франківських навчальних закладів з вимогою пустити дітей до школи.

Голова батьківського самоврядування ліцею #20 пан Петро каже:

«Я приватний підприємець і батько трьох дітей. Зараз ми знаходимося у червоній зоні, але ніхто не відміняв навчання. Діти вже дуже за скучили за школою. Закликаємо забезпечити право на освіту наших дітей в очній формі. Вимагаємо дотримання законних прав на очну форму навчання з дотриманням санітарних норм. Кожен зіштовхувався з дистанційною формою навчання: потрібно забезпечити їх технікою, допомагати їм розібратися у навчанні, а крім того ще й працювати. Просимо пустити наших дітей до школи».

Франківка пані Оксана, чиї діти навчаються у приватних школах, зауважила, що при дистанційному навчанні учні зі свідомих і активних перетворюються на несвідомих і неактивних.

«Дивитися на дистанційне навчання – це просто плакати. Коронавірус нікуди не зникне. Нині батьків цікавить освіта перш за все. Діти мають вчитися у школі, бо при дистанційному навчанні засвоюються тільки 10% матеріалу. Якщо зараз це не зупинити, то ми отримаємо деградоване суспільство», – каже пані Оксана.

Пізніше депутати проголосували за поступове відкриття навчальних закладів в Івано-Франківську.

Згідно з рішенням, яке підтримали 32 обранців, з 21 вересня до школи підуть учні 1-4 класів. З 28 числа навчання відновлять й для учнів середньої та старшої шкіл.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...