Діячки з Івано-Франківська увійшли до Топ-100 успішних жінок України

Автор: Людмила Баран

07 Mar, 2018 14:25

Поділитись публікацією
Діячки з Івано-Франківська увійшли до Топ-100 успішних жінок України

Журнал “Новое время” оприлюднив цьогорічний рейтинг “Топ-100 успішних жінок України”. До нього увійшли чотири діячки культури, шоу-бізнесу та медіа, які народилися або мешкали в Івано-Франківську.  

Читайте також: Держипільський, Кароль та Струтинський отримали державні нагороди з рук Зеленського (ФОТО)

У розділі “Культура” до рейтингу вже вкотре включили акторку Ірму Вітовську як одну  з найпомітніших театральних актрис України. “Новое время” зауважує, що вона грає в київському Молодому театрі майже 20 років. Також багато знімається і грає на сценах інших театрів країни. Так, в 2017 році в новаторській постановці Івано-Франківського театру Гамлет Вітовська блискуче зіграла матір данського принца. А на 2018 рік запланована кінопрем’єра з її участю – містична чорна комедія Брама.

вітовська E0C41632-C0FA-45CA-A67C-D28CB389ACD4

У цьому ж розділі – Ірена Карпа, яка встигла багато, побувавши письменницею, телеведучою, громадської активісткою, лідеркою музичної групи. А тепер вона очолює Культурно-інформаційний центр при посольстві України у Франції, де успішно займається просуванням української культури.

Ірена Карпа_3283

Також – відома телеведуча Олена Фроляк, яка починала кар’єру на телебаченні в Івано-Франківську. Три роки по тому вона вже працювала в Києві на всеукраїнському телеканалі ICTV. Минуло ще дев’ять років, і Фроляк стала очільницею інформаційної служби, а також обличчям каналу і незмінною ведучою “Фактів” – головного випуску новин ICTV. Фроляк є чотириразовою лауреаткою головної національної телепремії “Телетріумф”.

фроляк

У розділі рейтингу “шоу-бізнес” присутня поп-зірка Тіна Кароль,  в активі якої два золотих, чотири платинових альбоми і безліч нагород. За даними квиткового сервісу Karabas.com, в 2016-му вона провела найбільше концертів в Україні. Крім того,  увійшла в трійку найбільш високооплачуваних зірок країни і в топ-3 виконавців, на концерти яких було продано найбільше квитків.

тіна кароль день міста концерт-09752

Читайте також: Ірма Вітовська номінована на премію “Жінка України”