Благородна діяльність медиків особливо важлива у сьогоднішній для країни час, – очільники Прикарпаття

Автор: Турій Роман

21 Чер, 2015 17:42

Благородна діяльність медиків особливо важлива у сьогоднішній для країни час, – очільники Прикарпаття

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та голова обласної ради Василь Скрипничук привітали медиків Прикарпаття з професійним святом.

Читайте також: У Франківську хуліган з сокирою кидався на мешканців готелю

 
“Шановні медичні працівники!
Вітаємо вас з професійним святом, яке повсякчас нагадує кожному з нас про важку і почесну місію – оберігати людське життя, демонструючи приклади милосердя, професіоналізму, витримки та самовідданості.

Власною добротою, знаннями, досвідом всі, хто пов’язаний з медичною галуззю, здатні повернути багатьом людям віру у власні сили, надію на зцілення.

Особливого значення благородна діяльність медиків набуває у сьогоднішній випробувальний для нашої країни час. Жертвуючи своїм здоров’ям та життям, вони рятують наших захисників, допомагають їм повернутися до повноцінного життя, відчути радість спілкування з найріднішими.

Тож прийміть сердечну подяку за вашу самовідданість, врятовані життя та здоров’я тисяч пацієнтів! Ваша відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.

У святковий день бажаємо вам, шановні працівники медичної галузі, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим! І нехай доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею!”, – йдеться у зверненні очільників Прикарпаття.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry