Дієвого способу боротьби з бурульками у Франківську нема – директор МІУКу

Автор: Дубінець Вікторія

27 Лют, 2018 09:09

Поділитись публікацією
Дієвого способу боротьби з бурульками у Франківську нема – директор МІУКу

Дієвого способу боротьби з бурульками в Івано-Франківську нема. 

Про це на оперативній нараді 27 лютого сказав директор КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” Мирон Джус, передає Галка.

На обслуговуванні в МІУКу є 645 будинків. Найчастіше утворюються бурульки на шиферних давах. Будинків із таким перекриттям на обслуговуванні у КП є 408.

Упродовж місяця у МІУКу було 15 звернень про бурульки з 13 адрес.

“Звернень небагато. Ми планово намагаємося уникнути утворення бурульок, багато робіт проводимо влітку: очищаємо ринви, водозливні системи. Бурульки, звісно, утворюються. Де можливо збивати, ми їх, звичайно, збиваємо”, – зазначив Джус.

Директор “Муніципальної інвестиційної управляючої компанії” розповів про проблему з бурульками, яка виникла у будинку на Мазепи, 7. Збити їх працівники не змогли. Довелося викликати рятувальників. Унизу були припарковані машини, тому викликали для допомоги й патрульних.

“Збити всі бурульки все одно не змогли. Знову було сонце, і знову бурульки. Заплатили півтори тисячі, а результату на три дні. Де збити не можемо, ми територію обгороджуємо, систематично перевіряємо. Дієвого способу боротьби з бурульками, на жаль, у нашому місті нема”, – сказав Джус.

Представники інших компаній також відзвітували про проведені систематичні роботи.