Дизайнер Любця Чернікова: В Америці зовсім інше ставлення до одягу. У них його дуже багато, і він дуже дешевий

Автор: Турій Роман

29 May, 2014 07:11

Поділитись публікацією
Дизайнер Любця Чернікова: В Америці зовсім інше ставлення до одягу. У них його дуже багато, і він дуже дешевий

Взимку дизайнер Любця Чернікова побувала у Чикаго. Там вона представляла свою колекцію одягу «Зимно». За словами дизайнери колекція хоч і припала американцям до душі, проте виявилась для них задорогою.

Читайте також: Любця Чернікова: люди просили пошити вишивану, щоби піти на вибори

«Треба враховувати той факт, що в Америці зовсім інше ставлення до одягу. У них його дуже багато, і він дуже дешевий. Коли долар був по вісім у нас пальто коштувало 2400 — це 300 доларів.  Для них 300 доларів коштує Кевін Кляйне. В Чикаго джинси по 30 доларів, а зарплата у них 2-3 тисячі», – про це в інтерв’ю виданню www.galka.if.ua розповіла Любця Чернікова.

Каже, що основними її покупцями були представники української діаспори.

«Якщо ти маєш 300 доларів на щось, реально собі можеш вибирати одну із дорожчих фірм. А я тут приїхала із своїми пальтами по 300 доларів. Для них це було дорого. Але трохи в нас купили. Багато казали, та ти звідти нічого не привезеш. Хоча не було такого, щоби у нас все розмели. В мене купили небагато речей при цьому основний вклад зробила сім’я, в якій я жила. Мама собі купила, купила двом дочкам, чоловік купив жінці, купили ще керсетки. Кажуть: ти керсетки не продавай, щоби вони тільки в нас були. Одним словом, десь вісім речей у мене купили», – каже дизайнера.

Проте вона не шкодує, що побувала у Чикаго, адже побачила щось нове, та й знайшла нових клієнтів.

Теги: