Дизайнерка Любця Чернікова представила нову колекцію одягу в етностилі (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

02 Apr, 2015 20:53

Поділитись публікацією
Дизайнерка Любця Чернікова представила нову колекцію одягу в етностилі (ФОТО)

У галереї “Бастіон” 2 квітня відбувся модний показ від івано-франківської дизайнерки Любці Чернікової. Нова колекція осінь-зима 2015-2016 має назву “Висновок”.

“Колекція називається “Висновок”, тому що на її створення надихнули певні висновки з особистого життя”, – розповіла Любця Чернікова у коментарі Galka.if.ua.

Це – вже дванадцята колекція одягу від Чернікової. Порівняно з іншими, вона більш стримана. Відвідувачам презентації представили 14 жіночих та чотири чоловічі моделі верхнього вбрання для наступного сезону.

Пальта та куртки пошиті з італійської вовняної тканини, прикрашені традиційними українськими орнаментами, а деякі – також натуральним каракулем. Декотрі моделі були підперезані крайками, пошитими на верстаті з Косова.

“Цього разу ми відійшли у сторону повсякденного одягу –  так званого стилю casual”, – зауважила дизайнерка.

За її словами, пальта добре поєднуються з джинсами, чоботами та  черевиками. До того ж, Любця Чернікова створила шапочки та рукавички, які пасують до цього верхнього одягу.

Також  на показі представлені п’ять святкових костюмів світлих кольорів. Це – сукні та піджаки, короткі пальта, декоровані вишивкою та мереживом. Авторка  пропонує  одягати жакети до весільних суконь у холодний період року або ж  просто до свят, наприклад, Великодня.

 Перед презентацією Чернікова сказала, що працює не сама, а в команді, де кожен виконує свою ділянку роботи, подякувала всім, хто допоміг створити колекцію та представити її.

Музичний супровід показу забезпечив цимбаліст Петро Сказків, відомий успішним виступом на шоу “Україна має талант”.

Фото: Юрій Гриньків/Galka.if.ua

Читайте також: інтерв’ю Любці Чернікової з Galka.if.ua