Для дітей поранених та загиблих бійців влаштували відпочинок у Карпатах

07 Jun, 2023 15:14

Поділитись публікацією
Для дітей поранених та загиблих бійців влаштували відпочинок у Карпатах

20 дітей із родин загиблих та поранених на війні прикарпатських бійців поїхали відпочивати до табору «Татарів Deluxe». Для них підготована цікава розважальна програма, зокрема екскурсії, спортивні ігри, різноманітні майстеркласи й вивчення мов.

У таборі малеча проведе 10 днів. Всі витрати за проживання, харчування та дозвілля благодійники взяли на себе:

«Частково цей відпочинок фінансується за грантові кошти, які ми отримали за допомогою Банку Львів, програма міжнародної компанії Оксфам. Нам компенсується харчування діток та комунальні послуги. Решта витрат за нами», – розповідає засновниця табору Альбіна Харченко.

Розважальна програма в таборі досить насичена. Вона складається з гурткової роботи, вивчення іноземних мов (англійська, німецька, чеська, польська).

«Надзвичайно актуальним є курс з ведення Тік-Ток та Інстаграму. Тут навчатимуть як правильно знімати й просувати відео, фотографувати й оформлювати дописи», – додає пані Альбіна.

На території комплексу розміщений тренажерний і спортивний майданчики, тож діти матимуть змогу грати в пінбол, теніс, футбол і волейбол.

Окрім цього маленькі гості поїдуть на озеро Герешаска, відвідають «Гуцул Ленд» і піднімуться на Гору Хом’як.

«Це гарний початок канікул. Мій син їде разом з його другом Денисом, вони вже домовилися, що будуть жити в одній кімнаті. Звичайно, це дуже корисно для дітей. Їм треба поїхати кудись, відволіктися від усіх цих жахів. Там ж і знайомства нові, і щось цікаве кожного дня відбуватиметься. Ну і для батьків  це також відпочинок», – коментує Наталія, мати 11-річного Андрія.