Для допомоги бізнесу в умовах війни: у Франківську відкрили мобільний коворкінг (ФОТО)

Автор: Турій Роман

04 Aug, 2022 12:38

Поділитись публікацією
Для допомоги бізнесу в умовах війни: у Франківську відкрили мобільний коворкінг (ФОТО)

У четвер, четвертого серпня, в Івано-Франківську на базі Івано-Франківської торгово-промислової палати на Цьоклера 9а відкрили новий універсальний мобільний коворкінг для релокованого бізнесу і не тільки. Цей проект втілила Донецька торгово-промислова палата на базі Івано-Франківської, пише Галка.
За словами голови Донецької торгово-промислової палати Максима Ануфрієва, такий майданчик для співпраці дуже важливий у часі війни, щоб бізнес “не втрачав пульс”.

“З сьогоднішнього дня він починає свою роботу, сюди можна прийти і попрацювати. Є можливість провести перемовини, познайомитися чи запропонувати бізнес-ідею. Окрім того, цей коворкінг створений для пошуку ідей, бізнес-партнерів, працівників, – ділиться розповідає чоловік. – Сюди може прийти будь-хто з 9 до 17, не лише переселенці. Тут можна отримати бізнес-консультації, юридичні тощо. З цим допомагатимуть працівники франківської палати. Також тут є обладнанні місця для роботи. Тож ми віримо, що це місце стане важливим для розвитку бізнесу та пошуків чогось нового. Тому запрошую сюди усіх. Тут допоможуть з усім. Це приклад того, що Україна єдина”.

Андрій Левкович, голова Івано-Франківської торгово-промислової палати каже, що зараз дуже важлива співпраця бізнесу. Адже економічний розвиток у цей час теж дуже важливий.

“Подія цікава тим, що об’єднує нашу країну. Зараз у нас війна, і всюди є свій фронт. Економічний теж. Сьогодні ми відкриваємо мобільний бізнесковоркінг. Це такий проект, який об’єднюватиме не лише Франківськ та Донецьк, але й інші області. В першу чергу він надаватиме допомогу бізнесу”, – додав керівник Івано-Франківської палати.

Читайте також: "Розвиток бізнес сектору України": у Франківську стартував Міжрегіональний економічний форум (ФОТО)