Для франківців влаштували унікальний показ фільму “Небо парасолька”: глядачі зможуть вплинути на долю кінострічки (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

26 Лип, 2022 18:58

Поділитись публікацією
Для франківців влаштували унікальний показ фільму “Небо парасолька”: глядачі зможуть вплинути на долю кінострічки (ФОТО)

26 липня у франківському кінотеатрі “Люм’єр” пройшла чергова подія в рамках проєкту «Внутрішня імперія. Психоаналіз та кіно».

Читайте також: "Новий театр" зіграє виставу просто неба у палаці Потоцьких

Мистецтвознавиця-психологиня Маріанна Заклінська та психоаналітик, завкафедри психіатрії, наркології та медичної психології ІФНМУ Михайло Пустовойт організували зустріч з режисером фільму «Небо парасолька» Зазою Буадзе та творчою групою митців, серед яких Богдан Бенюк.

Після зустрічі глядачам влаштували показ фільму. Цю стрічку Україна та Італія знімали у кооперації на Прикарпатті. У головних ролях – Богдан Бенюк та Ірина Бенюк, пише “Галка”.

Маріанна Заклінська зазначила, що це унікальна подія для міста та цілої України. Адже франківці стануть фокус-групою, яка повпливає на долю фільму. Для них підготували питання і в подальшій роботі врахують їхні відповіді. Усі кошти, виручені з продажу квитків, передадуть на потреби ЗСУ.

Режисер фільму Заза Буадзе каже, що зустрічі з глядачами – дуже важливі, особливо в такі непрості часи війни:

“Головне диво, яке відбувається під час показу фільму – це обмін енергією. Це важливо і для фільму, бо без таких зустрічей кіно не існує. Дуже сподіваюся, що сьогодні ми отримаємо таку синергію, і відбудеться магія. Я вважаю Франківськ майже рідним містом, всі иої прем’єри були тут”.

Цю версію фільму Заза Буадзе називає довгою – кіно триває 2 год 10 хв. Але його робитимуть коротшим на вимогу дистриб’юторів.

“Тому ваші думки зараз дуже важливі для нас. Проте саме цю версію пересічний глядач не побачить у кінотеатрах. Дякую вам за ваш інтерес до українського кіно», – звернувся Заза Буадзе до глядачів.

Актор Богдан Бенюк розповів, що у фільмі закладена велика енергетика любові.

“Якби не режисер Заза, то цього б не було. Але він своєю лірикою грузинською впав на наше тло гуцульське, і це стало такою романтичною історією. Фільм неймовірно гарний. А роль Михайла мені дуже подобається. Він мудрий, філософський чоловік. Грати таку роль – велике щастя”.

Ірина Бенюк зазначила, що її героїня дуже романтична.

“Війни завжди є. На жаль, так влаштоване людство. Але завжди треба любити своїх батьків, рідних, близьких людей, і деталей про це у фільмі дуже багато”.

Психоаналітик Михайло Пустовойт додав, що у стрічці “Небо парасолька” торкаються пластів ідентичності не тільки головних героїв, а й усієї країни:

“Цей фільм – прекрасне європейське кіно. Він мені нагадав почерк Федеріко Фелліні”.