Для батальйону “Айдар” придбали ще один тепловізор

Автор: Людмила Баран

14 Jul, 2014 13:15

Поділитись публікацією
Для батальйону “Айдар” придбали ще один тепловізор

Депутат міської ради, доброволець батальйону “Айдар” Андрій Грималюк 14 липня представив журналістам куплений за благодійні кошти тепловізор.

Читайте також: Франківський студент переміг у Всеукраїнському бібліотечному фестивалі «Читач року» (ФОТО)

Прилад дозволяє бачити в темряві об’єкти які виділяють тепло: людей, мотори машин тощо. Тепловізор моделі “Pulsar Quantum HD50S” діє лише на відкритій місцевості на відстані більше одного кілометра. В комплект придбаного апарата входять акумулятори, пристосування для тримання, серветка та інше. Тепловізор придбала небайдужа людина у Німеччині і доставила його до Івано-Франківська.

“Я афішував, що ціна тепловізора 3398 євро, але вдалося знайти за 3330. На залишок з коштів плануємо придбати медикаменти”, – повідомив Андрій Грималюк.

Один тепловізор придбали коштом депутатів фракції ВО “Свобода”. На другий гроші пожертвували небайдужі люди. Звіт про грошові надходження є на сторінці Андрія Грималюка у Фейсбуці.

Він сказав, що до батальйону з доставкою тепловізорів відправиться якнайближчим часом. Один прилад має залишитися у його взводі, а кому дістанеться інший, вирішуватиме командування “Айдару”.

Прилади дозволять бійцям батальйону краще, ніж досі, помічати рухи сепаратистів у темряві.

 

Теги: