Для дітей з особливими потребами провели фестиваль “Повір у себе”

Автор: Людмила Баран

27 May, 2014 15:55

Поділитись публікацією
Для дітей з особливими потребами провели фестиваль “Повір у себе”

Близько 100 талановитих дітей та молодих людей з області стали учасниками свята в івано-франківській філармонії. Вони представили свої вірші, прозу, малюнки, фотографії, твори декоративно-прикладного та музичного мистецтва.

Захід 27 травня організував обласний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді  з нагоди  Міжнародного дня захисту дітей.

Фестиваль став своєрідним підсумком системної роботи районних та міських  соціальних служб з виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді.  Захід сприяє розвитку талантів дітей з функціональними можливостями, допомагає їм у самовизначенні та реалізації творчого потенціалу.

Гості та учасники XV обласного фестивалю, що відбувся у філармонії, мали можливість переглянути виставку мистецьких робіт, ознайомитися з екологічним проектом “Загадка прозорої краплини”, подивитися концерт. Виступали юні артисти та професійні музиканти: тріо бандуристок “Пектораль”,  Академічний камерний оркестр “Harmonia Nobile”, гітарист Назарій Михайлюк, співачка Оксана Романюк.