Для франківських студентів організували зустріч із відомою російськомовною реп-групою (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

22 Sep, 2017 14:24

Для франківських студентів організували зустріч із відомою російськомовною реп-групою (ФОТО)

21 вересня у рамках проекту “Мистецтво бути успішним” профком студентів і аспірантів Прикарпатського національного університету організував зустріч із відомою російськомовною реп-групою із Харкова KDK: Kavabanga, Depo, Kolibri. 

Читайте також: ФК "Прикарпаття" влаштував "чорну п'ятницю" запорізькому "Металургу" (ФОТО+ВІДЕО)

Як розповів Галці голова профкому Віталій Комар, на зустріч із реперами прийшли більше ста студентів.

“Перш за все, виконавці розказували про своє дитинство, шкільні роки. Потім – як кожен окремо розвивався, і як вони пізніше зустрілися, створили цю групу KDK і як вийшла ця абревіатура. Виявляється, люди самі їх так назвали скорочено. Розповіли і про перший концерт, коли люди не знали, як вони виглядають, але прийшли 400 осіб. Тобто хлопці ділилися такими своїми життєвими історіями”, – каже Комар.

Профорг розповідає, що виконавці легко погодилися на зустріч і залишилися задоволеними спілкуванням.

“Їх студентсво наше дуже тепло прийняло. Хоча самі репери дуже переживали на зустрічі, бо говорять російською – із трьох володіє українською тільки один.

Хлопці старалися говорити українською, але я студентів попередив: якщо хтось із виконавців буде говорити російською, щоб сприймали це нормально. Наші студенти як їх оплесками зустріли, і ще більшими оплесками відпустили” – зазначає Віталій Комар.

Зустріч відбулася у день запланованого виступу KDK у Франківську.

ФОТО: Інстаграм.

Теги:
Віталій Комар