Для франківських пластунів влаштували інтелектуальні і спортивні забави, присвячені річниці бою під Крутами

Автор: Застава Максим

09 Лют, 2019 13:50

Для франківських пластунів влаштували інтелектуальні і спортивні забави, присвячені річниці бою під Крутами

Днями для франківських пластунів провели теренову гру “Пам’ятай про Крути”, присвячену 101-й річниці самопожертви молодих українських Героїв. 

Організували гру для юнацтва станиці Івано-Франківськ юнаки куреня число 99 ім. Павла Скоропадського, а участь в теренівці взяло сім курінних команд, пише “Галка” з посиланням на Фейсбук-спільноту Пласт Івано-Франківська.

Команди змагалися по точках, які були розкидані по місту: історія(міський суд), шашки (Вали) комунікація з людьми (ратуша), вірш про Крути («Бастіон»), лабіринт (Меморіальний сквер), домедична допомога (Привокзальний сквер), кидання м’яча на дальність (ЗШ №3), розшифрування семофору (адміністрація).

«Цікавими для учасників гри були точки: комунікація з людьми (команда розходилася на відстань 50 м один від одного і за допомогою перехожих людей, які проходили повз, учасники повинні були передати предмет по колу один одному на час), лабіринт (натягувалася доріжка з линви, одному учаснику команди зав’язують очі і він повинен був пройти цією доріжкою, а інші учасники направляли його, вказуючи напрям», – ділиться організатор Іван Байдачок.

За підсумками переможні місця здобули: курінь ч. 56 ім. Мілени Рудницької І місце, курінь ч. 99 ім. Павла Скоропадського ІІ місце, курінь ч. 59 ім. Степана Ленкавського ІІІ місце.

Завершила захід пластова ватра.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!