Для івано-франківських дітей встановили ще один майданчик коло Ратуші – цього разу симпатичніший, але небезпечний? (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

19 Dec, 2014 14:27

Поділитись публікацією
Для івано-франківських дітей встановили ще один майданчик коло Ратуші – цього разу симпатичніший, але небезпечний? (ФОТО)

На площі Ринок, поряд із майданчиком з фігурками тварин, які викликали невдоволення мешканців, з`явився ще один – більш європейський.

Читайте також: Головний редактор "Галичини" прокоментував редакційний скандал: депутата Никоровича на збори не кликав, а до журналіста Кривеня застосують "адміністративні заходи"

Про це на сторінці у Facebook повідомив журналіст Юрій Кривень, а також розмістив фото майданчика.

“Після галасу, який зчинився у Фейсбуці навколо дитячого містечка з потворним фігурами, міська влада вирішила встановити біля Ратуші ще одне. В оформленні вже фігурують герої популярних американських мультиків. На цьому майданчику діти можуть кататися на гірках, качелях, а також копати мяч у футбольні ворота і закидати у баскетбольний кошик” – каже Юрій Кривень.

Він також зазначив, що деякі атракціони виглядають небезпечними, “особливо в контексті того, що майданчик стоїть на бетонній бруківці”.

 Снимок
Теги: