Для микитинецьких школярів богатир Назар Павлів зубами гнув арматуру та скручував цвяхи (ФОТО)

Автор: Турій Роман

13 Бер, 2015 15:47

Поділитись публікацією
Для микитинецьких школярів богатир Назар Павлів зубами гнув арматуру та скручував цвяхи (ФОТО)

В Микитинецькій школі 13 березня відбулися “Богатирські ігри” з Назаром Павлівим.

Читайте також: Тріумф і фіаско: як франківці голосували за чинних депутатів міськради (СПИСОК)

Відомий стронгмен приїхав до навчального закладу, аби надихнути дітей до занять спортом та успішного навчання.

Для школярів учасник шоу “Україна має талант”, багаторазовий рекордсмен України і світу з легкістю скручував величезні цвяхи, а ще тримаючи зубами арматуру, згинав її. Також Назар показав, як може розривати грілку силою своїх легень.

“Сьогодні я кажу, що важливо не лише займатися спортом, але і вчитися. Бо ставши успішним спортсменом, їдучи на міжнародні змагання, треба добре знати англійську мову. Також треба вчити історію, щоби мати що розказати про нашу Україну”, – каже Назар.

Це не єдина приємна подія, яка нині сталася у Микитинецькій школі. З ініціативи голови фракції “Свобода” у міськраді Романа Онуфріїва, тут встановили сучасний мультифункціональний тренажер. На ньому одночасно можуть займатися п’ятеро учнів.

“Намагаємося увагу приділяти рівномірну, і міським і приміським школам. У всіх мікрорайонах міста є оновлені спортивні споруди, не так давно їх відкрили і у Вовчинцях та Угорниках. Вважаю, що доки ми всі разом будемо інвестувати у молодь, наше майбутнє буде гарним, безхмарним і міцним. Тож будемо це робити і надалі”, – каже Онуфріїв.

Нинішнє свято залишило у школярів чимало позитивних вражень.

“Я би хотів стати таким, як Назар Павлів. Це дуже сильна людина, але якщо я буду багато тренуватися, теж буду могутнім”, – каже восьмирічний Іван.

“Найбільше мені сподобалося, як Назар зубами згинав арматуру. Не можу повірити, що таке можливо”, – зізнається учень шостого класу Ростислав.

До речі діти також змагалися у богатирських іграх – хлопці надували кульки, а дівчата – змагалися у підстрибуванні з скакалками. На завершення свята кожен отримав сувеніри з порадами від богатиря Назара Павліва.