Для підопічних франківського геріатричного пансіонату влаштували танці (ФОТО)

Автор: Застава Максим

01 Сер, 2019 10:40

Для підопічних франківського геріатричного пансіонату влаштували танці (ФОТО)

У геріатричному пансіонаті Івано-Франківська днями відбувся танцювальний майстерклас.

Читайте також: Енергетики не прогнозують, коли відновлять подачу електрики по всій області

Його організували волонтери, спільно із організаторами соціального проекту STAY.

Вікторія Демчук – учасниця танцювального колективу людей на інвалідних візках «Надійка» розповідає, що займається у колективі уже чотири роки і є партнеркою танцюриста на візку.

“Ми давно уже хотіли провести танцювальний захід для жителів геріатричного пансіонату. Уицьому закладі живе мама мого хорошого знайомого, а ще моя подруга є названою онучкою одного дідуся у проекту STAY. Тому ми вирішили приїхати сюди і провести танці, підняти мешканцям настрій, зробити їхній день цікавішим. Емоції переповнюють, було дуже цікаво, тут живе стільки хороших позитивних людей і я думаю, ми, спільно з ними, ще не раз потанцюємо”, – розповідає Демчук.

Захід орієнтували на молодих мешканців геріатричного пансіонату, проте до запальних танців долучилися і старенькі люди. Волонтери показували прості танцювальні рухи, а потім усі спільно танцювали під музику.

Серед мешканців пансіонату багато людей на інвалідних візках, які переконані, що танці – не для них. Саме тому, як волонтер, до закладу приїхала і дівчина-візочниця Марія Мисюк, яка своїм прикладом надихнула чимало людей, адже вони побачили: танцювати можна, незалежно від стану здоров’я.

«Я займаюся танцями уже п’ять років і хочу показати іншим людям з інвалідністю, що не потрібно сидіти вдома і комплексувати. Люди на інвалідних візках можуть працювати, танцювати, жити таким самим життям, як і усі інші, – каже Мисюк.

Захід завершився співами українських народних пісень.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...