Для реанімованого ФК “Прикарпаття” перша гра на всеукраїнській арені завершилася поразкою (ФОТО)

Автор: Турій Роман

18 Кві, 2016 07:32

У неділю, 17 квітня, на стадіоні “РУХ” ФК “Тепловик-Прикарпаття” з Івано-Франківська розпочав виступи в аматорському чемпіонаті України.

Новачку дістався в суперники вже досвідчений “Агробізнес” з Хмельниччини. Протиставити гостям серйозний опір на своєму полі, навіть за відчутної підтримки вболівальників, іванофранківці не змогли. І вже після першого тайму “горіли” з рахунком 0-2. У другому таймі прикарпатці пропустили третій гол – гра так і завершилася.
Хоча в ході поєдинку місцеві футболісти продемонструвати велике бажання показати добрий результат і непогану командну гру.

24 квітня іванофранківці, підопічні Василя Яцурака, вдома прийматимуть ФК “Вінниця”.