Для роботи переносного асфальтного заводу в аеропорту використовували небезпечні хімікати (ДОКУМЕНТ)

Автор: Турій Роман

22 Сер, 2015 15:55

Для роботи переносного асфальтного заводу в аеропорту використовували небезпечні хімікати (ДОКУМЕНТ)

20 серпня мешканці мікрорайону Опришівці, разом з представниками влади і журналістами ходили “інспектувати”, чи є на території аеропорту асфальтний завод.

При цьому дирекція аеропорту запевнила, що завод переносний і не несе небезпеки для людей.

Директор “Скорзонери” Роман Родзоняк, запевнив всіх присутніх, що «це якісна датська екологічно-чиста установка, що не несе шкоди довкіллю».

Проте, окрім самої установки, мешканці Опришівців побачили також багато бочок з наклейками на іноземній мові. Кореспондент  Бліц-Інфо, вирішив дізнатись, що в них зберігається.

Як виявилося, на території аеропорту зберігаються небезпечні хімікати, які використовуються у виробництві бітуму. Мова йде про сурфактант REDICOTE E-11. Згідно паспорту безпеки, який є у вільному доступі в мережі інтернет, речовина є легкозаймистою, дуже шкідливою та небезпечною для навколишнього середовища.

При температурі, вищій за температуру спалахування, можливе утворення вибухової суміші, тому в жодному разі не можна допускати нагрівання. Проте, як видно на фотографіях, бочки знаходяться на відкритому сонці. Зважаючи на те, яка температура у Франківську була протягом липня-серпня диво, що не сталося пожежі чи вибуху. Адже ця речовина при горінні виділяє токсичні речовини, які при вдиханні можуть викликати подразнення дихальних шляхів, затьмарення свідомості, запаморочення, нудоту та рвоту.

До того ж речовина дуже небезпечна при потраплянні в водне середовище, чи каналізацію, оскільки токсична для водних організмів. Даний факт є важливим, зважаючи що за кількадесят метрів від установки знаходиться озерце.

Зважаючи на те що легкозаймисту речовину робітники фірми “Скорзонера” зберігають на сонці, виникають сумніви стосовно того чи дотримуються вони інших правил при роботі з токсином і його утилізації. До того ж як видно на фото, бочки уже мають вм’ятини і потертості.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...