Для самотніх малозабезпечених мешканців сформують продуктові набори. Міська влада просить меценатів долучитися

Автор: Турій Роман

03 Кві, 2015 09:36

Для самотніх малозабезпечених мешканців сформують продуктові набори. Міська влада просить меценатів долучитися

Напередодні Великодніх свят соціальні служби Івано-Франківська особливу увагу приділяють самотнім малозабезпеченим мешканцям, які за свою пенсію не зможуть купити продукти до святкового столу.

Читайте також: Порівняно із попереднім опалювальним сезоном, заяв на отримання субсидій подало вчетверо більше іванофранківців

Департамент соціальної політики та Територіальний центр, як його структура, стараються полегшити тягар одинокості та недостатку грошей самотніх мешканців Івано-Франківська, тих, хто потрапив у складні життєві обставини, хто не має змоги наповнити свій Великодній кошик.

«Ми звернулися до меценатів та до підприємств міста, які мають можливість допомогти. Уже маємо перші поступлення на благодійний рахунок Територіального центру. На ці кошти буде закуплено продуктові набори. Також ми тісно співпрацюємо із містами-партнерами, які у тяжкий для України час допомагають місту і гуманітарною допомогою, і продуктами харчування», – розповідає директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

«Звертаюся до благодійників, які мають змогу та бажання допомогти. Усю необхідну інформацію про потреби соціально незахищених мешканців міста вам нададуть у Департаменті соціальної політики чи в Територіальному центрі (Коперніка 1, тел.2-34-41), куди можна доставити продукти харчування для формування Великодніх продуктових наборів. Ми просимо у цей передсвятковий час проявити милосердя, любов, допомогти нашим мешканцям і підтримати їх», – наголошує Олександра Заклинська.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...