Для спостерігачів на виборах створили мобільний додаток

Автор: Людмила Баран

20 May, 2014 08:21

Поділитись публікацією
Для спостерігачів на виборах створили мобільний додаток

Громадянська мережа ОПОРА зробила додаток для мобільних пристроїв «Вибори – посібник спостерігача». З його допомогою процес моніторингу виборів став зручним і доступним. Крім того, створено онлайнову навчальну програму для спостерігачів.

Мобільний додаток «Вибори – посібник спостерігача» створено завдяки команді молодих розробників Дениса Резніка та Катерини Пилипенко. Відтепер кожен власник мобільного пристрою (смартфону, планшету, смартбуку чи нетбуку на операційній системі Аndroid), після завантаження додатку, матиме зручний інструмент кваліфікованого спостерігача та активного виборця. Встановити додаток можна через онлайн-мережу «Android Play Store» у вашому пристрої або за посиланням.

Для допомоги спостерігачам Громадянська мережа ОПОРА створила навчальну програму, яку можна знайти на офіційному сайті організації. Цей інформаційний продукт надає зручний доступ до форм документації, яка необхідна під час спостереження за виборами, на ньому зібрана необхідна для спостереження законодавча база, розміщено посібник та поради щодо ефективного спостереження, а також передбачена функція онлайн-перевірки знань спостерігача.