“Для тих псевдобіженців, які вирішили пожити за рахунок “лахов из запада”, пам’ятайте: Українці народ добрий, але і справедливий”, – сотник Парасюк

Автор: Людмила Баран

24 Лип, 2014 18:33

Поділитись публікацією
“Для тих псевдобіженців, які вирішили пожити за рахунок “лахов из запада”, пам’ятайте: Українці народ добрий, але і справедливий”, – сотник Парасюк

Володимир Парасюк опублікував у Фейсбуці звернення, в якому звинувачує біженців зі Сходу у бездіяльності, а також обурюється, що люди влаштовують гулянки під час війни.

Читайте також: Лідер "Народного контролю" попри наявність київської квартири отримує бюджетну компенсацію на житло

“Чому із західної України в великій кількості мобілізовують чоловіків, а “бідні” біженці “с Вастока” п’ють пиво в Карпатах і скиглять про те, які вони нещасні. Я розумію, що від війни втікають жінки та діти, але чому здорові хлопи ховаються за жіночі спідниці і сидять в когось на шиї я розуміти відмовляюсь. Відвіз сім’ю в безпечне місце, а сам бігом назад, автомат в руки і вперед, захищати свій дім. Досить плакати, “што всьо плоха і ви хатітє міра”. Не буде миру, поки ви не піднімете свої задниці, не виженете цю путінську нечисть з України і не наведете лад на Донбасі. Досить відсиджуватись, приєднуйтесь до нас.

А для тих псевдобіженців, які вирішили пожити за рахунок “лахов из запада”, пам’ятайте: Українці народ добрий, але і справедливий. Ця війна не тільки поставить хрест на путіну, але і зламає дуже багато стереотипів про схід і захід. І про те, що хтось працює, а хтось ні. Відтепер мають і будуть працювати всі”, – пише боєць батальйону “Дніпро”.

Також Володимир Парасюк називає відпочинок та святкування під час війни неповагою до загиблих героїв.

“Коли у когось помирає близька людина, всі заливаються сльозами, а зараз гинуть більше, ніж рідні, зараз гинуть кращі сини України. А в нас виходить, що “півсвіту скаче, а півсвіту плаче”. Хтось провів сина на війну, хтось з ранку і до ночі шукає ресурси, щоб військових вдягнути і нагодувати, а хтось собі на море поїхав. Колись дитина запитає: мамо/тату, а що ти робив, коли в Україні війна була? Ви що скажете, засмагав на пляжі? Те, що бойові дії на сході, не означає, що решта країни має жити ніби нічого не сталось. Не зупинимо путіна на сході, будете замість заморських курортів лапті плести за колючим дротом. Хто не має поваги до свої земляків і байдужий до того, що відбувається в державі, для мене прирівнюється до сепаратиста”, – стверджує Парасюк.

Крім того, нещодавно сотник Парасюк поділився відеозверненням про справжню ситуацію на Сході.

Теги: